Доступність посилання

ТОП новини

Захист Луценка оскаржує його другий вирок


Юрій Луценко на суді в день винесення вироку в другій справі 17 серпня 2012 року
Захист колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка подав у середу апеляційну скаргу на вирок йому в другій кримінальній справі, щодо незаконного продовження стеження, повідомив сайт партії «Народна самооборона», лідером якої є Луценко.

Як заявив адвокат колишнього міністра Олексій Баганець, в апеляційній скарзі «повністю спростовано» «фактично все записане суддею у звинуваченні» в цій справі.

При цьому адвокат додав, що не має ніяких сподівань на позитивне вирішення цієї справи в апеляційному суді, зважаючи на сьогоднішнє рішення Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ у справі колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як мовиться в повідомленні, окремі апеляційні скарги в четвер подадуть інший адвокат колишнього міністра Ігор Фомін і його захисник, дружина Ірина Луценко.

Партія також повідомила, що й сам Луценко теж подав свою власну апеляційну скаргу ще минулого тижня, через кілька днів після вироку.

17 серпня Печерський районний суд Києва визнав Юрія Луценка винним у другій кримінальній справі проти нього, в якій його звинуватили у службовій недбалості при розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка й засудили до двох років позбавлення волі; цей вирок буде поглинений попереднім, у чотири роки, який Луценко вже відбуває. Луценкові також не зможе обіймати керівні посади на державній службі протягом трьох років. Суд вирішив, що через дії Луценка як міністра внутрішніх справ було незаконно продовжене стеження за одним із фігурантів справи про отруєння Ющенка.

27 лютого той же Печерський райсуд Києва засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, визнавши його винним у заволодінні державним майном та перевищенні службових повноважень.
XS
SM
MD
LG