Доступність посилання

ТОП новини

У Партії регіонів пропонують засідати раз на пленарний тиждень


Олександр Єфремов
Фракція Партії регіонів пропонує, щоб Верховна Рада цього скликання засідала один день на пленарному тижні, а весь інший час депутати присвятили виборчій кампанії.

«Я дозволю собі нагадати, що попередні скликання парламенту в передвиборчий період Верховна Рада не працювала взагалі», – сказав лідер фракції Олександр Єфремов на засіданні погоджувальної ради.

Він також зазначив, що парламентська більшість запрошує своїх колег з опозиції під час пленарних засідань не залишати 2-3 депутатів, а брати активну участь у засіданнях і обговорювати законопроекти порядку денного.

«Працювати в атмосфері, коли залишається кілька людей, які заважають працювати (від фракцій опозиції – ред.), більшість, яка намагається проголосувати, тоді, напевно, більш ефективно можна працювати в тому форматі, коли ми визначимо один робочий день», – додав Єфремов.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин у відповідь запропонував депутатам домовитися про порядок роботи парламенту. «Якщо ми проводимо засідання, то давайте проводити його один день. Якщо ми працюємо тиждень, то потрібно бути у Верховній Раді тиждень. Якщо ні, то потрібно написати заяву на відпустку і брати участь у виборчому процесі», – сказав спікер.
XS
SM
MD
LG