Доступність посилання

ТОП новини

Директор ЦРУ пішов у відставку через «особисті причини»


Дейвід Петреус
Дейвід Петреус, директор Центрального розвідувального управління США, подав у відставку зі своєї посади, пославшись на «особисті причини», які не дозволяють йому продовжувати роботу на такій відповідальній посаді.

За повідомленнями ЗМІ, Петреус представив свою заяву про відставку президентові Бараку Обамі в четвер, а в п’ятницю відставка була прийнята.

Перед відходом 60-літній Дейвід Петреус розповсюдив заяву серед співробітників ЦРУ, в якій визнав, що причиною його відставки стали «позашлюбні стосунки». Глава ЦРУ відзначив, що вважає таку поведінку зі свого боку «неприйнятною». Він висловив упевненість, що і без нього ЦРУ зможе з успіхом виконувати «незвичайну роль».

У спеціальній заяві президент США Барак Обама підтвердив, що він прийняв відставку директора ЦРУ, зазначивши, що на посту глави американської розвідки Петреус «вирізнявся інтелектуальною дисципліною, відданістю справі та своїм патріотизмом».

Обама передав свої найкращі побажання Петреусові і його дружині Голлі «в цей важкий час».

Дейвід Петреус прийшов до ЦРУ з війська США, де він служив понад 30 років і досяг рангу чотиризіркового генерала.

Петреус був одним із командувачів американських сил в Іраку і Афганістані, а також очолював Центральне командування Збройних сил Сполучених Штатів.
XS
SM
MD
LG