Доступність посилання

ТОП новини

Дружина Луценка: пенітенціарна служба своєю заявою підтвердила прослуховування телефонів


Дружина та захисник екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина спростовує інформацію пенітенціарної служби про відмову від побачення з чоловіком через концерт Валерія Меладзе. Про це повідомили у прес-службі партії «Народна самооборона», яку Юрій Луценко очолює.

Ірина Луценко звернулася до керівника Державної пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова із закликом зайнятися роботою, а «не тиражуванням брехні та дурниць».

«Повідомляю вам та вашим підлеглим, що на концерт Валерія Меладзе у п’ятницю, 9 листопада, я не ходила і навіть не збиралася. Також заявляю, що не маю звички обговорювати своє приватне життя та плани з чужими людьми, а особливо – із працівниками Менської колонії», – наголосила вона.

«Так, розмова про концерт Меладзе була, але із моїм чоловіком по телефону. Отже, пенітенціарна служба у бажанні виправдатися вчергове прокололася, а саме своєю заявою про те, що я нібито поспішала замість побачення із чоловіком на концерт Меладзе, підтвердила факт прослуховування телефонних розмов ув’язнених Менської ВК № 91», – сказала Ірина Луценко.

9 листопада вона заявила, що її не допускають у Менську колонію для побачення з чоловіком і передачі юридичних документів. Пенітенціарії в відповідь повідомили, що сказали Ірині Луценко про можливість побачення з чоловіком після закінчення його робочого часу, о 16-й годині, але на пропозицію зачекати та відповіла відмовою, мотивуючи, за словами пенітенціаріїв, тим, що може спізнитися на концерт Валерія Меладзе.
XS
SM
MD
LG