Доступність посилання

ТОП новини

Філе: угоду про асоціацію підпишуть через рік, якщо Київ вирішить проблеми


Штефан Філе
Європейський комісар із розширення і політики сусідства Штефан Філе заявляє, що Угода про асоціацію з Україною може бути підписана в листопаді 2013 року в разі, якщо Київ вирішить усі проблемні питання.

Про це Філе заявив на Форумі організацій громадянського суспільства Східного партнерства в Стокгольмі, повідомляє прес-служба єврокомісара.

«Я вірю, що на вільнюському саміті Східного партнерства, який відбудеться в листопаді 2013 року, буде підписана Угода про асоціацію, включно із зоною вільної торгівлі з Україною. Але щоб це сталося, постійна відданість Європейського Союзу продовжувати політичну асоціацію й економічну інтеграцію з Україною має бути віддзеркалена в рішучих діях українського уряду і нового парламенту щодо добре відомих проблем», – заявив Філе.

Крім того, за його словами, процес політичної асоціації й економічної інтеграції країн-партнерів з ЄС вимагає серйозного залучення і підтримки громадянського суспільства. Тому ЄС закликає уряди країн-партнерів встановлювати постійний діалог із представниками громадянського суспільства.
XS
SM
MD
LG