Доступність посилання

ТОП новини

Скаргу Ландіка на вирок за побиття фотомоделі суд має розглянути 20 грудня


Роман Ландік зі своїм батьком Романом Ландіком
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ призначив розгляд касаційної скарги адвокатів депутата Луганської міської ради Романа Ландіка на вирок суду, згідно з яким його засуджено за хуліганські дії стосовно фотомоделі Марії Коршунової, на 20 грудня.

4 липня 2011 року вночі в ресторані «Баккара» у Луганську Роман Ландік побив Марію Коршунову. Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу стосовно депутата за ч.3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Ландіка було затримано в Краснодарі (Росія). 11 серпня Генеральна прокуратура Російської Федерації задовольнила запит Генпрокуратури України про видачу Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

19 січня 2012 року Ленінський районний суд Луганська засудив Ландіка до трьох років позбавлення волі з відстрочкою на два роки. Його звільнили з-під варти в залі суду.

Романа Ландіка зобов’язали відшкодувати судові витрати, а на час виконання вироку йому заборонено залишати межі України.

27 червня Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок суду.

Роман Ландік є сином народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка.
XS
SM
MD
LG