Доступність посилання

ТОП новини

У столиці Єгипту побилися прихильники і супротивники президента, є потерпілі


Прихильники і супротивники президента Єгипту б’ються під президентським палацом у Каїрі, 5 грудня 2012 року
У столиці Єгипту Каїрі поліція мусила розбороняти сьогодні прихильників і супротивників президента Мохаммеда Мурсі, які влаштували сутички між собою поблизу президентського палацу.

Обидві сторони закидували одна одну навіть пляшками з займистою рідиною.

За повідомленнями на цей час, кількадесят людей із обох сторін поранені.

Поліція рятує з місця сутички потерпілого супротивника президента, 5 грудня 2012 року
Поліція рятує з місця сутички потерпілого супротивника президента, 5 грудня 2012 року
Прихильники Мурсі раніше сьогодні витіснили його супротивників із наметового табору, який демонстранти проти дій президента влаштували вчора ввечері під стінами президентського палацу, прорвавшись крізь загорожі з колючого дроту і лави спецзагонів поліції і змусивши голову держави втекти з палацу.

Попри ці заворушення, віце-президент Єгипту Махмуд Меккі заявив сьогодні, що референдум про затвердження нової конституції Єгипту відбудеться, як і заплановано, 15 грудня. За його словами, з опозицією перед референдумом іще можуть узгодити деякі зміни до найсуперечливіших статей основного закону.

Супротивники президента вимагають його відставки, протестуючи проти його рішення минулого місяця значно розширити повноваження самому собі і вивести свої дії з-під судового контролю, а також проти поквапної розробки проекту нової конституції Єгипту, який Мурсі виніс на референдум 15 грудня. Критики і правозахисники кажуть, що цей проект, розроблений переважно ісламістами, передбачає порушення низки прав людини.
XS
SM
MD
LG