Доступність посилання

ТОП новини

80-тисячний Нікополь понад добу був без води через поламану задвижку


80-тисячний Нікополь на більш ніж добу залишився без питного водопостачання через аварію на водогоні.

Попри звіт влади про те, що ремонтні роботи завершили ще вчора вдень, водопостачання в місті було відновлене тільки сьогодні, повідомили Радіо Свобода жителі Нікополя.

За їхніми словами, в окремих районах міста вода з’явилась вночі, в інших – вранці і одразу ж зникла.

За даними міської ради, причина прориву водогону – вихід з ладу запірної арматури «через, ймовірно, заводський брак». Водночас представники місцевої опозиції зазначають, що влада дезінформувала населення про строки виконання ремонтних робіт і підвезення питної води цистернами.

«Зламалась, за офіційним даними, задвижка, а запасної у водоканалу не було. Цікаво, що задвижки не було, бо вона дуже дорога, а в минулому році міськводоканал зміг дозволити й знайшов кошти, щоб купити автомобіль «Тойота» і передати його в користування міськраді. І звичайно, йшла дезінформація. Протрубили на всю країну, що є вода, а насправді ніяких підвозів не було. Розібрали в місті всю воду в магазинах, весь хліб, паніка була у нікопольчан. Це добре, що температура була мінус 5, а не мінус 20 градусів», – розказав Радіо Свобода депутат міської ради Дмитро Бичков.

Наразі, за даними депутата, водопостачання у місті нарешті відновили.

У вівторок вночі в Нікополі виявили витікання води на магістральному водопроводі. На ліквідації аварії, за офіційними даними, працювали аварійні бригади КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», була залучена вантажопідйомна і зварювальна техніка.
XS
SM
MD
LG