Доступність посилання

ТОП новини

Путін не знає, як вивести з безвиході відносини Грузії й Росії


Президент Росії Володимир Путін заявляє, що не знає, як вивести з безвиході відносини Грузії й Росії. Про це він сказав під час своєї прес-конференції в Москві.

«Чинний президент, пан Саакашвілі, завів ситуацію у безвихідь. Я, відверто кажучи, не дуже розумію, як звідси вибиратися. Росія не може змінити своє рішення, пов’язане з визнанням незалежності Південної Осетії й Абхазії, ми не можемо це зробити за визначенням. А Грузія не може погодитися з тим, щоб визнати їх незалежний статус. Я не уявляю, що можна тут зробити», – сказав Путін.

При цьому він наголосив, що Росія хоче нормалізації відносин з Грузією, хоча з економічної точки зору це важливіше для Тбілісі. «Але ми тут не збираємося ніс задирати і говорити, що нам це не потрібно. Ні, ми вважаємо, що відносини між двома дуже близькими народами потрібно нормалізувати, потрібно обов’язково до цього прагнути», – сказав Путін.

Раніше грузинський прем’єр Бідзіна Іванішвілі заявляв про своє бажання поліпшити відносини Грузії з Росією і водночас продовжити зближення країни з Заходом.
XS
SM
MD
LG