Доступність посилання

ТОП новини

Боротьбу з тероризмом можуть використати для «дискредитації опозиції», заявили у «Свободі»


Боротьбу з тероризмом, зокрема, «справу дніпропетровських терактів», влада може використати для боротьби з опозицією, заявив у четвер у Дніпропетровську радник голови партії ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

За його словами, які наводить кореспондентка Радіо Свобода, його самого та активістів партії одразу після терактів «допитували щодо причетності до цих вибухів».

«Сьогодні обвинувачення виступило з програмними заявами, роблячи наголос на політичних, а не корисливих мотивах терористів», – заявив Денисенко, додавши, що вважає це «підготовкою до дискредитації» опозиції.

Раніше сторона обвинувачення заявила, що вибухами в різних містах України обвинувачені в терактах хотіли показати недієздатність правоохоронних органів і викликати невдоволення владою серед населення.

Водночас адвокати обвинувачених заявили, що категорично не згодні з думкою про наявність політики у справі.

До того йшлося тільки про корисливі мотиви вчинення вибухів: чоловіки, за версією слідства, вимагали 3,5 мільйона доларів США.

27 квітня 2013 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталися чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. Серед підсудних – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще 7 терактів у різних містах України.

Одразу після вибухів у Дніпропетровську на 5 днів були заборонені всі масові заходи.
XS
SM
MD
LG