Доступність посилання

ТОП новини

Суд відхилив позов податківця-міліціонера проти журналіста


Івано-Франківський міський суд відмовив у позові керівника територіального підрозділу внутрішньої безпеки державної податкової служби Василя Строїча про захист честі, гідності і ділової репутації проти журналіста Руслана Коцаби.

Це вже друге судове засідання. Як і на перше, ані позивач, ані його представники не з’явилися. Та тепер Василь Строїч подав заяву з проханням розглянути справу без його присутності «у зв’язку із зайнятістю», а позовну заяву повністю підтвердив.

Полковник податкової міліції Василь Строїч подав позов на шеф-редактора інтернет-ресурсу «Народне ОКО» Руслана Коцабу за поширення в інтернеті інформації про колишню судимість за фактом підробляння трудової книжки і військового квитка. Строїч вимагав спростувати цю інформацію, видалити з інтернету і стягнути з відповідача судові витрати.

За словами журналіста Руслана Коцаби, він помістив достовірну інформацію, а рішення апеляційного суду щодо колишньої судимості стосувалося терміну давності, а не відсутності складу злочину. При цьому додав, що «враховуючи високу посаду податківця, така інформація є суспільно значимою».

Отримати коментарі у Василя Строїча чи його представників не вдалося – за місцем роботи кажуть про його лікарняний, на телефонні дзвінки він не відповідає.

Позивач може подати апеляцію на рішення суду впродовж десяти днів.
XS
SM
MD
LG