Доступність посилання

ТОП новини

Кличко: влада хоче провести вибори мера Києва влітку, щоб маніпулювати


Віталій Кличко
Опозиція погоджуватиме єдиного кандидата на вибори мера Києва, заявляє лідер фракції УДАР Віталій Кличко.

«Усі знають, що підтримка Партії регіонів у столиці України не дуже велика, і тому вибори спеціально проводять улітку, коли більшість киян від’їжджає у відпустку, – для того, щоб маніпулювати», – сказав Кличко.

Він також повідомив, що наполягав на проведенні виборів мера столиці останнього тижня травня, проте на сьогодні за часом провести ці вибори наприкінці травня вже не вийде.

«Ми робитимемо все для того, щоб погодити єдиного кандидата від усіх опозиційних сил, і я упевнений, що у цього кандидата будуть усі шанси виграти у представника влади», – заявив Кличко.

У липні минулого року Київрада достроково припинила повноваження мера Леоніда Черновецького, який написав заяву про відставку.

Вибори мера столиці мали відбутися 2012 року. Проте Верховна Рада не ухвалила необхідний закон, який би визначив час їхнього проведення.

Європейська партія України запропонувала Об’єднаній опозиції «Батьківщина», ВО «Свобода» й УДАРу висунути депутата Миколу Катеринчука єдиним кандидатом від опозиційних сил на виборах мера Києва.
XS
SM
MD
LG