Доступність посилання

ТОП новини

У Росії допитували опозиціонерів за однією зі справ проти Навального


Олексій Навальний, архівне фото
У Росії сьогодні продовжили розпочаті вчора допити кількох опозиційних діячів як свідків за однією з кримінальних справ, порушених проти відомого російського опозиційного діяча і блогера Олексія Навального. Сьогодні у Слідчому комітеті Росії допитали Бориса Нємцова і Марію Гайдар, учора Леоніда Гозмана і Микиту Белиха. Усі вони свого часу були в керівництві вже ліквідованої нині опозиційної партії «Союз правих сил».

За твердженням Слідчого комітету, одна з компаній, яку Навальний очолював, 2007 року отримала і відтак переказала на підставні фірми суму близько 100 мільйонів рублів (понад 27 мільйонів 150 тисяч гривень) від «Союзу правих сил».

Сам Навальний уже називав це звинувачення абсурдним – так само, як він коментував і попередні звинувачення проти нього. Колишні керівники партії теж уже заявляли, що нічого не знають про викрадення партійних коштів. На думку опозиціонерів, мета всіх цих справ – «посадити» Навального.

Олексій Навальний відомий, зокрема, тим, що викривав корупцію в навколовладних колах Росії і був одним із активних учасників масових акцій протесту проти влади.
XS
SM
MD
LG