Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко на світанку була готова до поїздки в Київ – дочка


Юлія Тимошенко була готова до поїздки в Київ і чекала співробітників пенітенціарної служби о 4-й ранку, але вони не прийшли і не повідомили про скасування етапування. Про це повідомила дочка екс-прем’єра Євгенія після зустрічі з матір’ю.

«Вчора, близько 22 години вечора, керівник Качанівської колонії Ігор Колпащиков і лікар Стецюра прийшли до моєї мами і повідомили їй, що 15 лютого о 5:00 ранку її етапуватимуть до Києва на судове засідання і щоб вона збирала речі з розрахунку на один день. Про жодні підписи не йшлося. Моя мама ніяких документів не підписувала. Її просто поставили перед фактом і повідомили час етапування», – цитує Євгенія Тимошенко сайт партії «Батьківщини».

За її словами, у призначений час ніхто не прийшов. «З яких причин це сталося, чому її навіть не поінформували про скасування поїздки, хоча вона вже була зібрана, не відомо», – сказала дочка екс-прем’єра.

Раніше прес-служба «Батьківщини» поширила заяву Юлії Тимошенко, в якій вона каже, що хоче бути присутньою на суді під час допиту свідків у справі Щербаня, попри те, що лікується в стаціонарі.

Учора ввечері Державна пенітенціарна служба повідомила, що відмовилася від погодженого раніше етапування Тимошенко, бо колишня прем’єр заявила, що через стан здоров’я не може бути перевезена до суду в Києві.
XS
SM
MD
LG