Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: Іващенко отримав у Данії дозвіл на проживання, а не політичний притулок


Валерій Іващенко
Валерій Іващенко
Колишній керівник міністерства оборони України Валерій Іващенко отримав у Данії дозвіл на проживання, а не політичний притулок. Цю інформацію від данської сторони отримало МЗС України, повідомив виконувач обов’язків голови департаменту інформаційної політики міністерства Євген Перебийніс.

«Іващенку надано дозвіл на проживання у Данії. На даний момент, ми не маємо підтвердження, що йому надано політичний притулок. Офіційно повідомлено Посольству України у Данії, що йому надано дозвіл на проживання, а це трошки різні речі», – зазначив Перебийніс.

Тим часом, 13 лютого політик з Данії Ганне Северінсен підтвердила в інтерв’ю Радіо Свобода інформацію про те, що Валерій Іващенко отримав притулок у Данії.

У квітні 2012 року Іващенка засудили до п’яти років позбавлення волі, а також позбавили 2-го рангу державного службовця і права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади в установах чи підприємствах усіх форм власності упродовж трьох років.

У серпні Апеляційний суд змінив Іващенкові термін покарання на умовний і звільнив із-під варти. Іващенко своєї провини не визнає.
XS
SM
MD
LG