Доступність посилання

ТОП новини

На заарештованих у Великобританії суднах перебуває 7 українців – МЗС


На заарештованих за борги у Великобританії суднах перебуває семеро українців, повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.

За даними МЗС, посольство України у Великобританії надіслало оновлену інформацію щодо ситуації з українськими моряками-членами екіпажів морських суден, власником яких є британська компанія Independent Shipping Limited.

«На судні Torrent, що стоїть у порту Рей, працюють 3 українських моряки, на судні Cementina у порту Хаудендайк – 2 українських моряки, і на судні Independent – 2 українці. На судні Thames українських моряків серед членів екіпажу немає», – повідомляє МЗС.

За даними відомства, ситуація із забезпеченням продуктами харчування, водою й паливом на суднах, де є українці, нормальна. Члени екіпажу почувають себе добре. Вони мають право сходити на берег, і скарг немає.

«Один моряк, громадянин України, планує повернутися на батьківщину, інші – працювати й надалі», – заявляє МЗС. За даними відомства, наразі вирішується питання виплати заборгованості із зарплати українським морякам.

За повідомленням ЗМІ, п’ять вантажних суден із 40 моряками, більшість із яких росіяни й українці, близько двох тижнів перебувають під арештом місцевої влади у Великобританії через заборгованість компанії-оператора перед постачальниками.
XS
SM
MD
LG