Доступність посилання

ТОП новини

Міліція в Охтирці нікого не била – МВС


У МВС запевняють, що в Охтирці на Сумщині під час проведення мітингу міліція діяла в рамках закону. Про це йдеться у повідомленні сектору зв’язків з громадськістю Управління МВС України в Сумській області.

Сьогодні активісти КПУ та «Свободи» в Охтирці провели акції протесту. Перші заявляли про своє бажання відновити нещодавно зруйнований пам’ятник Леніну, другі, що не допустять подібних заходів.

За подіями спостерігали майже 300 жителів міста і представники ЗМІ. Щоб забезпечити охорону громадського порядку були задіяні близько 100 працівників міліції.

Разом із тим в сумській міліції спростували інформацію про побиття представників ВО «Свобода» та народних депутатів бійцями спецпідрозділу «Беркут».

«Ця інформація не відповідає дійсності. Бійці спецпідрозділу «Беркуту» у виконанні завдань з охорони громадського порядку під час мітингу взагалі не брали», – заявив начальник Охтирського міськвідділу міліції В’ячеслав Луговий.

Лише тоді, коли комуністи та члени «Свободи» розпочали штовханину, правоохоронці розвели конфліктуючі сторони та утворили між ними «живий» коридор.

За словами керівника місцевої міліції, його підлеглі діяли виключно в рамках закону.
XS
SM
MD
LG