Доступність посилання

ТОП новини

Росія: посмертний суд над Магнітським перенесли на 22 березня


Сергій Магнітський
Суд у столиці Росії Москві відкрив, а потім відразу переніс засідання в справі померлого в СІЗО російського юриста Сергія Магнітського. Наступне засідання призначили на 22 березня. Суд вирішив дати час на підготовку в справі призначеним державою адвокатам для захисту Магнітського.

Родичі Магнітського заявили, що справа проти нього є сфабрикованою, і вони не будуть братии участі в суді.

Минулого року прокуратура висунула проти померлого юриста нові звинувачення в уникненні від сплати податків. Звинувачення висунули і проти Вільяма Браудера, голови фонду Hermitage Capital, який обслуговував Магнітський. Браудера судитимуть заочно.

Сергій Магнітський, російський юрист, який працював для західного інвестиційного фонду Hermitage Capital, помер у 2009 році в слідчому ізоляторі, в Москві, у віці 37 років від серцевих проблем. Російські правозахисники стверджують, що представники влади свідомо ігнорували поганий стан його здоров’я, щоб змусити його замовкнути.

Магнітський потрапив за ґрати, звинувачений у розробці схеми уникнення російських податків для свого замовника, фонду Hermitage Capital. Йому висунули це звинувачення після того, як юрист заявив, що суму в 230 мільйонів доларів, яку фонд уже сплатив як податки, викрали з російського бюджету посадовці Міністерства внутрішніх справ Росії, податкової адміністрації та інших державних органів.
XS
SM
MD
LG