Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: я ще жива


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко в інтерв’ю французькому виданню Le Temps заявила, що, на її думку, переслідування, яких зазнала вона та її соратники, – лише частина стратегії, яку в Україні реалізує правляча партія.

Тимошенко також зазначила, що вважає «великою честю та великою відповідальністю» для себе факт висунення її єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2015 року.

«Звісно, серйозні перешкоди лишаються. Мої наміри чіткі і прозорі. Доказ тому – відсутність згадок про «корупцію» та «особисте збагачення» в обвинуваченнях, які мені висунули. Мене засудили за те, що робила все можливе, щоб українці не відчували себе зрадженими своїми політиками, щоб Україна була процвітаючою, демократичною, єдиною та гордою державою», – заявила колишній прем’єр.

Тимошенко висловила надію на те, що Європейський суд із прав людини зробить можливим те, щоб її справу розглядали «не куплені владою судді, а народ, який повинен мати можливість на вільних і чесних виборах висловити свою позицію щодо політики, яку проводжу я та моя партія». «Завдяки міжнародному тиску, підтримці української діаспори та активних демократичних сил нашої країни владі не вдалося мене знищити у політичному плані. Я ще жива!» – наголосила вона.
XS
SM
MD
LG