Доступність посилання

ТОП новини

Учасники акції опозиції у Вінниці перекрили рух


У Вінниці за участю лідерів опозиції Олега Тягнибока й Арсенія Яценюка стартувала акція опозиції «Вставай, Україно!». Прихильники опозиції, що беруть участь в акції, перекрили рух транспорту центральною вулицею міста.

Мітингувальники йдуть до будинку обласної державної адміністрації, де відбудеться мітинг. Вони тримають у руках прапори України, несуть плакати з написами «Народ прокинься!», «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!», «Не дамо узурпувати владу в Україні!» і скандують «Банду геть!».

За даними інформагенцій, на акцію зібралися від 2,5 до 5 тисяч людей. Водночас на сайті «Батьківщини» повідомляється про 10 тисяч учасників. У міліції свої дані про кількість учасників опозиційної акції поки що не оприлюднили.

Перед початком маршу Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція приїхала до людей, «щоб вони повірили в те, що зміни можуть настати». «Погляньте, скільки прийшло людей. Ці люди прийшли не перед виборами. Вони прийшли вже після виборів, коли мало хто з політиків приїжджає і каже: «Не бійтесь. Вставайте, захищайте свої права», – цитує Яценюка прес-служба «Батьківщини».

Раніше сьогодні опозиція заявила, що влада перешкоджає в проведенні акції. Зокрема, у ВО «Свобода» і в «Батьківщині» заявили, що автобуси, якими люди добираються до Вінниці на акцію, затримують представники ДАІ. Крім того, в опозиції заявили, що у Вінниці поширюють листівки від її імені, де зазначена неправильна дата проведення мітингу. Правоохоронці ці повідомлення спростували.

12 березня опозиція оголосила про початок загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!». Протягом двох місяців мітинги в рамках акції відбудуться у всіх обласних центрах, а завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві в травні.
XS
SM
MD
LG