Доступність посилання

16 Грудень 2017, Київ 23:17
Голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк називає президента України Віктора Януковича «організатором злочину».

На думку Яценюка, про це свідчить відсутність реакції президента Януковича на зібрання провладних депутатів Верховної Ради в будівлі комітетів парламенту.

«Він особисто давав вказівку на таке незаконне зібрання Верховної Ради. Тому він є організатором цього злочину», – наполягає Арсеній Яценюк, слова якого наводить прес-служба партії «Батьківщина».

Голова фракції «Батьківщина» також зазначив, що у п’ятницю під час зустрічі з послами країн-членів ЄС лідери опозиції проінформували європейських партнерів про неконституційні, на його думку, дії Верховної Ради.

У четвер фракція Партії регіонів та її союзники зібралися не в заблокованій опозицією сесійній залі, а в будівлі комітетів Верховної Ради, і проголосили свої збори повноцінним сесійним засіданням.

Опозиція заявила про нелегітимність того зібрання як парламентської сесії. На думку опозиції, таким чином Партія регіонів влаштувала спробу узурпації влади і конституційного перевороту.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG