Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 04:40
Новини | Політика

Прокурор розраховує, що Тимошенко захоче прийти до суду в справі ЄЕСУ


Сторона держобвинувачення вважає, що захист екс-прем’єра Юлії Тимошенко боїться оприлюднення доказів у справі про зловживання корпорації ЄЕСУ.

«Сторона захисту використовує вигадки про існування судових рішень, ухвалених Верховним судом України, й вимагає від районного суду закрити справу, не розглядаючи її по суті й не оприлюднюючи доказів у справі. Складається таке враження, що сторона захисту боїться оприлюднення доказів у справі, які могли би підмочити репутацію підсудної», – сказала держобвинувач Марина Капінос після засідання суду в справі ЄЕСУ.

За її словами, Тимошенко блокує розгляд справи в суді, не з’являючись на засідання.

«Підсудна продовжує блокувати розгляд справи по суті під час судового розгляду, незважаючи на те, що ця справа перебуває в суді тривалий час, і робить це досить аморальним чином. Я вважаю, що високоморальна людина раділа б можливості з’явитися в суді й публічно домагатися визнання своєї невинуватості», – сказала Капінос.

Відповідаючи на питання, чому держобвинувачення не ініціює питання про виписку Тимошенко з лікарні, держобвинувач сказала, що сподівається на добровільну явку екс-прем’єра.

«Наразі ми сподіваємося, що підсудній самій захочеться прийти до суду. Їй стане соромно, перед громадськістю насамперед, і вона чесно й добровільно розповість про обставини керівництва нею корпорацією ЄЕСУ і про те, як вона здобула неоднозначну славу «газової принцеси», – заявила прокурор.

Сьогодні суд у Харкові вкотре переніс розгляд справи ЄЕСУ через те, що на засіданні не було Юлії Тимошенко.

Сторона захисту вимагає закрити справу за відсутністю складу злочину.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG