Доступність посилання

ТОП новини

Євромайданівці Рівного пішли кликати обласних депутатів на сесію


Євромайданівці Рівного, які домагаються скликання сесії обласної ради, сьогодні ввечері кількома колонами на чолі з автомайданівцями пішли до обійсть місцевих провладних депутатів, щоб заохотити їх до участі в сесії, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Біля будинку одного з них, заступника голови обласної держадміністрації Анатолія Юхименка, який очолює в облраді фракцію Партії регіонів, городяни звели барикади. На поклик людей Анатолій Юхименко не вийшов, однак вийшла його дружина, яка звинуватила мітингувальників у тому, що через розпилення сльозогінного газу в її чоловіка погіршився стан здоров’я. На цьому спілкування завершилося.

Більш вдалим воно було з депутатом від партії «Сильна Україна» Юрієм Сосюком, який одразу ж пообіцяв прийти в адміністрацію і поставити підпис за скликання сесії. Невдовзі депутат виконав обіцянку і підписав першу пропоновану заяву, в якій зобов’язується відстоювати інтереси громади або скласти депутатські повноваження.

Сесія Рівненської обласної ради попередньо запланована на неділю, 26 січня. Місце її проведення – майдан Просвіти перед Рівненською облдержадміністрацією.

Євромайданівці зібрали необхідну для ініціювання сесії кількість голосів, однак усі очільники Рівненської облради знайшли поважні причини своєї відсутності. Тим часом депутати провладних фракцій ігнорують прохання зібратися.

Похід до жител народних обранців триває.
XS
SM
MD
LG