Доступність посилання

ТОП новини

«Міжнародна амністія» вимагає звільнення всіх людей, викрадених на сході України


«Міжнародна амністія» вимагає негайного звільнення журналістів і посадових осіб, викрадених невідомими озброєними людьми на сході України. Про це йдеться у заяві цієї організації.

«Затримання журналістів, місцевих посадових осіб та мешканців з боку озброєних осіб у Словʼянську красномовно свідчать про беззаконня, що триває у східній Україні, і викликають побоювання, що до затриманих можуть застосовувати тортури та інші види жорстокого поводження. Захоплення заручників і використання їх як розмінну монету для торгу в політичних цілях є огидним і незаконним», – наголосили у «Міжнародній амнісії».

Із посиланням на видання KyivPost організація повідомляє про 11 осіб, викрадених протягом останнього тижня у Словʼянську і Горлівці, що на Донеччині. Кількох людей, нагадали в організації, було вбито.

«Ці жахливі і шокуючі факти мають бути серйозним попередженням для всіх у східній Україні. Ці вбивства мають бути незалежно, неупереджено і ретельно розслідувані, а винні притягнуті до відповідальності», – наголосили у «Міжнародній амністії».
XS
SM
MD
LG