Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 22:05

Мерія: Кернес – в одному з госпіталів Ізраїлю


Геннадій Кернес
Харківський міський голова Геннадій Кернес проходитиме подальше лікування після вогнепального поранення в одному з госпіталів Ізраїлю, повідомляє сайт мерії Харкова. Сьогодні вранці він прибув туди у супроводі дружини і бригади ізраїльських лікарів, повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат.

Рішення про можливість переїзду ухвалили вночі 29 квітня після консиліуму ізраїльських фахівців і лікарів Харківської лікарні швидкої та невідкладної допомоги імені Мещанінова.

За словами директора Харківського інституту загальної й невідкладної хірургії Валерія Бойка, відбулася стабілізація життєвих показників Кернеса, що дозволило прогнозувати успішний переліт. Далі мера Харкова лікуватимуть ізраїльські лікарі, які мають значно більший досвід у лікуванні вогнепальних поранень, кажуть у мерії.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Як зазначив Юрій Сороколат, фахівці як і раніше підтримують Геннадія Кернеса в стані медикаментозного сну і забезпечують вентиляцію легенів.

Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, Генпрокуратура дала дозвіл на лікування харківського міського голови за кордоном.

Харківський міський голова Геннадій Кернес був поранений у спину невідомим вчора близько 12:00, коли їхав на велосипеді на Білгородському шосе. Кернеса доставили до лікарні швидкої та невідкладної допомоги, де прооперували. В результаті нападу Кернес отримав складне поранення грудної клітки і черевної порожнини.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG