Доступність посилання

ТОП новини

Мерія: Кернес – в одному з госпіталів Ізраїлю


Геннадій Кернес
Харківський міський голова Геннадій Кернес проходитиме подальше лікування після вогнепального поранення в одному з госпіталів Ізраїлю, повідомляє сайт мерії Харкова. Сьогодні вранці він прибув туди у супроводі дружини і бригади ізраїльських лікарів, повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат.

Рішення про можливість переїзду ухвалили вночі 29 квітня після консиліуму ізраїльських фахівців і лікарів Харківської лікарні швидкої та невідкладної допомоги імені Мещанінова.

За словами директора Харківського інституту загальної й невідкладної хірургії Валерія Бойка, відбулася стабілізація життєвих показників Кернеса, що дозволило прогнозувати успішний переліт. Далі мера Харкова лікуватимуть ізраїльські лікарі, які мають значно більший досвід у лікуванні вогнепальних поранень, кажуть у мерії.

Як зазначив Юрій Сороколат, фахівці як і раніше підтримують Геннадія Кернеса в стані медикаментозного сну і забезпечують вентиляцію легенів.

Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, Генпрокуратура дала дозвіл на лікування харківського міського голови за кордоном.

Харківський міський голова Геннадій Кернес був поранений у спину невідомим вчора близько 12:00, коли їхав на велосипеді на Білгородському шосе. Кернеса доставили до лікарні швидкої та невідкладної допомоги, де прооперували. В результаті нападу Кернес отримав складне поранення грудної клітки і черевної порожнини.
XS
SM
MD
LG