Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 14:47

Документи для українців стануть на 40% дешевшими – МВС


Виготовлення водійських посвідчень і техпаспортів для українців стане на 40% дешевшим, повідомили у Міністерству внутрішніх справ із посиланням на заступника голови МВС Сергія Чеботаря.

Зниження ціни, за його словами, пов’язане з тим, що відтепер посвідчення водіїв й інші документи суворої звітності виготовлятиме Національний банк України.

«Сьогодні Міністерство внутрішніх справ України передало всі функції щодо виготовлення посвідчень водіїв так і інших документів суворої звітності Національному банку України. Хочу констатувати, що при виробництві підприємством «ЄДАПС» посвідчення водія коштувало 198 гривень, то тепер – 114 гривень, а це менше на 40 відсотків їх вартості. Стільки ж коштуватиме і техпаспорт», – заявив Чеботар.

За його словами, найближчим часом такі зміни відбудуться і у сфері виготовлення паспортів – внутрішніх і закордонних. Ціна на них буде значно нижчою, зазначив заступник міністра внутрішніх справ, але не уточнив точної вартості.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG