Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: операція на Донбасі – це народження української армії


Петро Порошенко під час зустрічі з мешканцями Слов’янська, 8 липня 2014 року
Петро Порошенко під час зустрічі з мешканцями Слов’янська, 8 липня 2014 року

Президент Петро Порошенко прибув сьогодні до визволеного три дні тому Слов’янська Донецької області й заявив там, що нинішня військова операція на Донбасі – це народження української армії.

За словами президента, бої на Донбасі – це бої за українську незалежність, і в них загартовується нація.

Порошенко висловив сподівання на швидке визволення також і Донецька й Луганська – найбільших міст, які наразі ще контролюють збройні проросійські сепаратисти.

Крім того, він висловився за відновлення мирних переговорів про врегулювання кризи зі «справжніми господарями Донбасу: металургами, шахтарями, з людьми, які сьогодні представляють найбільшу силу, але були затиснуті силою зброї».

Як сказав Порошенко, він готовий до діалогу з усіма, хто поділяє його бачення мирного плану для Донбасу, «хто готовий сьогодні скласти зброю, скористатися майбутньою амністією, хто готовий до політичного діалогу, щоб обрати нову владу, хто готовий до децентралізації влади, готовий, щоб сьогодні, нарешті, на Донбас прийшов мир».

Українські військові, які беруть участь в антитерористичній операції, протягом останніх днів визволили від проросійських бойовиків Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівку, Артемівськ, Дружківку і кілька інших міст і сіл Донецької й Луганської областей.

Сепаратисти тим часом іще контролюють Донецьк, Луганськ, Горлівку і кілька менших міст. Українські силовики продовжують антитерористичну операцію.

XS
SM
MD
LG