Доступність посилання

ТОП новини

72-у бригаду планують доукомплектувати й посилити – Гелетей


72-й механізованій бригаді обіцяють доукомплектацію і забезпечення всім необхідним озброєнням і технікою. Про це у своєму «Фейсбуці» повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей.

Він розповів, що напередодні провів зустріч із військовими цього формування. «Кожен з військовослужбовців 72-ї, хто залишився вірним Присязі та виконав свій обов’язок, буде представлений до державної нагороди або відзнаки Міністерства оборони. Найближчим часом бригада буде доукомплектована, забезпечена озброєнням та технікою, посилена бойовими офіцерами. Після проходження необхідної медичної та психологічної реабілітації солдати та офіцери бригади будуть направлені на ротаційній основі у відпустки», – зазначив міністр.

«З доукомплектацією частини, переконаний, проблеми не буде, оскільки менш аніж через годину понад сто військовослужбовців 17-го батальйону територіальної оборони, який розташований неподалік, звернулися до мене з проханням перевести їх до складу бригади», – розповів Гелетей.

Дві бригади Збройних сил України (72-а та 79-а) перебували в оточенні і протягом майже трьох тижнів були обʼєктами обстрілу як із боку бойовиків із території України, так і з території Російської Федерації. Близько півтисячі українських військовослужбовців (зокрема й бійці 72-ї бригади) у період із 1 до 4 серпня були змушені перетнути кордон Росії за допомогою місії спостерігачів ОБСЄ, після чого звернулися до української сторони з проханням повернути їх в Україну.

На території Росії досі залишаються п’ять військовослужбовців 72-ї механізованої бригади. Напередодні у Слідчому комітеті Росії їх пообіцяли відпустити.

XS
SM
MD
LG