Доступність посилання

ТОП новини

112 вантажівок з німецькою гуманітарною допомогою прибули в Україну


Вантажівки з українською гуманітарною допомогою, серпень 2014 року
Вантажівки з українською гуманітарною допомогою, серпень 2014 року

112 вантажівок з гуманітарною допомогою від уряду Німеччини для переселенців з Донбасу перетнули українсько-польський кордон, повідомляє прес-служба Кабміну.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій визначена отримувачем німецької гуманітарної допомоги. Представники товариства Червоного Хреста в Україні та регіональних штабів ДСНС України розповсюджуватимуть цю допомогу по областях України.

Наразі вантажівки, які о 10:50 перетнули кордон, перебувають на території України і партіями вже вирушили до визначеного місця подальшого розподілу вантажу.

Тим часом президент Петро Порошенко в перебігу телефонної розмови з канцлером Німеччини Анґелою Меркель іще вчора ввечері заявляв, що вантажівки вже перетнули кордон.

Наприкінці серпня Анґела Меркель під час зустрічі з Петром Порошенком повідомила про намір Німеччини надати Україні гуманітарну допомогу для переселенців з Донбасу.

Протягом жовтня до України прибуде понад 110 вантажівок з гуманітарною допомогою (зимовий одяг, побутова техніка) та понад 100 вантажівок з технічним обладнанням для побудови трьох транзитних пунктів із збірних будинків для короткострокового проживання у них людей, які тимчасово виїжджають з районів проведення АТО.

За даними ООН, в Україні налічується 350 тисяч вимушених переселенців з Донбасу

XS
SM
MD
LG