Доступність посилання

ТОП новини

У Маріуполі на блокпостах почали монтаж утеплених контейнерів – міськрада


Блокпости попереднього зразка, 3 жовтня

У Маріуполі 10 жовтня почали монтувати на оборонних блокпостах утеплені контейнери, в яких в осінньо-зимовий період року зможуть відпочивати військовослужбовці.

Про це повідомили в прес-службі Маріупольської міської ради.
Один із перших обладнаних контейнерів привезли на блокпост на виїзді з Маріуполя в мікрорайоні Східний. У присутності міського голови Юрія Хотлубея, який є головою Штабу територіальної оборони Маріуполя, контейнер опустили в заздалегідь викопану траншею.

Як зазначив мер, встановлення утеплених контейнерів – наступний крок після укріплення середнього периметра міста. За його словами, пропозиція щодо обладнання контейнерів і розміщення їх у безпосередній близькості від блокпостів була негайно взята в роботу. У цілодобовому тризмінному режимі ведуться роботи з утеплення 62 куплених контейнерів, кожний з яких розраховано на 14 місць і обладнано пічкою-буржуйкою й усіма умовами для відпочинку солдатів.

За підрахунками Штабу територіальної оборони Маріуполя, протягом найближчих 5-6 днів на кожному блокпосту буде змонтовано по 3-4 таких конструкції, після чого фахівці розпочнуть обладнання ще 40 подібних контейнерів, які встановлять на дальньому периметрі оборони. В обладнанні контейнерів беруть участь і маріупольські підприємства, і підприємці, і волонтери, йдеться в повідомленні.

XS
SM
MD
LG