Доступність посилання

ТОП новини

Інформація про узгодження розмежування на Донбасі передчасна і не відповідає дійсності, підтверджує прес-центр АТО


Прес-центр антитерористичної операції підтвердив у неділю, що інформація щодо узгодження розмежування сторін конфлікту на Донбас «є передчасною та такою, що не відповідає дійсності».

«Документ не може вважатися підписаним, доки до нього висловлюються «особливі позиції». Ми ні на крок не відходимо від Мінського протоколу і меморандуму і діємо виключно в їхніх рамках», – заявляє прес-центр.

За його повідомленням, контактна група з поетапного врегулювання ситуації на сході України продовжує роботу, і «уповноважені особи зі складу групи виконують визначені завдання».

При цьому, за даними прес-центру АТО, в окремих районах на сході України тривають «провокації з боку непідконтрольних збройних формувань». Зокрема, вночі бойовики кілька разів обстріляли позиції українських підрозділів, здійснили штурм опорного пункту в районі Майорська. Атака бойовиків відбита, втрат серед українських військовослужбовців немає, запевнили у прес-центрі.

У суботу речник АТО Владислав Селезньов уже виступав із такою заявою про те, що ніякого узгодження лінії розмежування між територіями, які контролюють Збройні сили України, з одного боку, та сепаратисти, з іншого, немає, і документ про це ще не вважається підписаним.

Він заявив про це пізно ввечері після того, як раніше того ж дня він же заявляв про нібито існування угоди щодо такого розмежування, вже підписаної за результатами переговорів у п’ятницю.

XS
SM
MD
LG