Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2018, Київ 04:16

Луценко повідомляє про зменшення кількості комітетів у новобраній Верховній Раді


Юрій Луценко

У Верховній Раді восьмого скликання працюватимуть 25 комітетів, заявив представник «Блоку Петра Порошенка» у робочій групі з підготовки пропозицій щодо організації першого засідання ново оборонного парламенту Юрій Луценко.

За його словами, якщо раніше у парламенті діяли 30 комітетів, то після аналізу та низки пропозицій вирішено об’єднати ряд комітетів зі схожими функціями, скоротивши їх кількість до 25-ти.

Луценко зазначив, що було прийнято рішення про об’єднання комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією з комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Також об’єднають комітет з питань верховенства права та правосуддя із комітетом з питань правової політики.

Крім того, Луценко повідомив про об’єднання комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій та комітету з питань транспорту і зв’язку, комітет з питань економічної політики буде об’єднаний з спеціальною контрольною комісією з питань приватизації. Також комітет з питань підприємництва об’єднають із комітетом з питань промислової та інвестиційної політики.

За словами Луценка, представники «Опозиційного блоку» пропонували створити новий комітет з питань Криму та Донбасу, проте більшость членів робочої групи таку пропозицію не погодили, оскільки цими питаннями опікуватиметься Комітет з питань національної безпеки і оборони.

Вчора почала роботу група з підготовки першого засідання Верховної Ради восьмого скликання, головою групи обрано представника партії «Блок Петра Порошенка» Володимира Гройсмана. За його словами, новообраний парламент почне працювати 27 листопада.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG