Доступність посилання

ТОП новини

Національна рада реформ може відновити роботу до кінця року – Шимків


Заступник глави адміністрації президента Дмитро Шимків

Заступник глави адміністрації президента Дмитро Шимків заявив, що одразу після формування нового уряду буде затверджений персональний склад Національної ради реформ і до кінця року проведуть перше її засідання.

«Ми хотіли би провести засідання Національної ради реформ до кінця цього року. Є перелік питань, які хотілося б обговорити», – зазначив Шимків, повідомляє прес-служба президента.

Крім того, заступник глави адміністрації президента розповів про поточний стан реалізації реформ, зокрема 15 грудня планується запустити в тестове використання систему електронних державних закупівель.

За його словами, про намір взяти участь у «пілоті» заявили Державне управління справами, Київська міська державна адміністрація, «Енергоатом».

У серпні указом президента створили Національну раду реформ. У документу зазначається, що рада реформ є спеціальним консультативно-дорадчим органом при президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

XS
SM
MD
LG