Доступність посилання

ТОП новини

«Опозиційний блок» заявляє, що їм не запропонували жодного контрольного комітету Ради


Верховна Рада, архівне фото

Фракція «Опозиційного блоку» заявляє, що у Верховній Раді їм не запропоновано очолити жоден контрольний комітет, а також немає пропозицій про участь у президії парламенту.

«На сьогодні влада не запропонувала «Опозиційному блоку» жодних контрольних комітетів: ані регламентного, з питань свободи слова та прав людини, ані участі в президії парламенту», – йдеться в заяві політсили.

До складу фракції «Опозиційний блок» входять 40 народних депутатів, що за квотним принципом розподілу керівних посад у комітетах дозволяє очолити 3 із 27 комітетів Верховної Ради. Відповідні розрахунки квот розіслав усім фракціям голова Верховної Ради Володимир Гройсман, зазначають у партії.

У відповідь на лист спікера «Опозиційний блок» направив свої пропозиції очолити комітети з питань регламенту, свободи слова та прав людини, що відповідає їхній квоті відповідно до кількості депутатів у парламентській фракції, наголошують у партії.

Раніше координатор коаліції, голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив про можливе призначення керівниками трьох парламентських комітетів із числа представників опозиції. Водночас він не уточнив, про які комітети йде мова.

Луценко також впевнений, що вже в четвер Рада погодить кількість і склад парламентських комітетів.

XS
SM
MD
LG