Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові з петардами вимагали люстрації відповідального за житлове господарство


У Харкові близько півсотні молодих людей під стінами міської ради вимагали люстрації директора міського департаменту житлового господарства Романа Нехорошкова. Майже всі учасники пікету були вдягнені у камуфляж без розпізнавальних знаків, а їхні обличчя закриті масками. Вони використовували петарди і палили файєри.

Пікетувальники, які назвали себе представниками громадських організацій «Ультрас», «Сотня лева», «Громадська варта», виголошували гасла про люстрацію і вимогу до Нехорошкова піти у відставку.

«Ми виступаємо проти пана Нехорошкова, який є надзвичайно великим корупціонером у нашому місті. Розкрадання складають з 1994 року більше 2,4 мільярда гривень. Ми вимагаємо відставки і люстрації», – наголосив один із мітингувальників із закритим обличчям.

Учасники пікету мали велику розтяжку з гаслом: «Нехорошков – крадій», також вони принесли до входу будівлі департаменту міського житлового господарства смітник. Водночас, за словами активістів, Нехорошкова не виявилося на робочому місці. У розмовах з журналістами активісти не змогли точно сказати посаду Нехорошкова, також багато з них не знали, у чому конкретно звинувачують міського посадовця.

Як підтвердили Радіо Свобода в міському управлінні міліції, наразі в регіоні діє заборона на використання піротехніки, зокрема петард, у зв’язку з неспокійною ситуацією в Україні і низкою вибухів біля військових частин Харкова.

«Ми обов’язково на це звернемо увагу. Так усе швидко відбувається, що тут на вулиці треба діяти швидко, працюють відповідні служби які усе фіксують, слідчо-оперативна група проводить перевірку. Даній ситуації буде дана правова оцінка», – заявив Радіо Свобода заступник начальника міського управління МВС Олег Матрос.

Коментуючи факт того, що організатори пікету наперед офіційно не повідомили міську раду про проведення протестного заходу, Олег Матрос заявив: «Заявка про проведення акції надійшла одразу, коли розпочався захід».

У харківській обласній прокуратурі повідомили, що за жодною кримінальною справою про розкрадання коштів у великих розмірах, директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Нехорошков не проходить.

Раніше обласна прокуратура заявляла, що ведеться слідство щодо фінансової діяльності комунальних підприємств «Житлокомсервіс», «Теплові мережі», «»Водоканал» і «Комплекс з вивозу побутових залишків». Чотири підприємства підозрюють у багатомільйонних розкраданнях і невиправданих витратах.

XS
SM
MD
LG