Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі близько 30 активістів оголосили голодування в будівлі міськради


У Кривому Розі близько 30 активістів, які з середи перебувають у будівлі міської ради, оголосили голодування. Про це Радіо Свобода повідомила керівник громадського об’єднання «Громадська рада Криворіжжя» Ірина Туровська.

За її словами, безстрокове голодування, зокрема, оголосила вона сама, а також один із лідерів криворізького Євромайдану Владислав Штефан. Учасники голодування перебувають у сесійній залі міськради, вони прив’язали пов’язки з написами «Я голодую».

Крім того, як повідомила Туровська, у четвер учасники акції надіслали телеграму президентові України Петру Порошенкові.

«Не дочекавшись реакції на наше звернення, направлене телеграмою 28 січня, та розуміючи, що затягування криворізької кризи може привести до незворотних наслідків, з метою якнайскорішого прийняття вами рішення про делегування в Кривий Ріг повноважного представника президента активісти Криворізького Майдану оголошують голодування», – мовиться у телеграмі.

Вчора, 28 січня, в Кривому Розі близько 200 активістів громадських організацій, місцевого Євромайдану, громадських активістів увійшли до будівлі міськради. За їхніми словами, приводом для таких дій стало скасування сесії міської ради, призначеної на середу, через непідготовленість документів. Активісти вважають, що міськвиконком і депутати саботують виконання своїх обов’язків, вони заявляють про недовіру міськраді та міському голові Юрієві Вілкулу. Учасники акції також кажуть, що невдоволені пасивністю місцевих депутатів «у визнанні Російської Федерації країною-агресором».

Міліція Кривого Рогу відкрила кримінальне провадження за фактом захоплення місцевими активістами будівлі міської ради.

XS
SM
MD
LG