Доступність посилання

ТОП новини

Росія і Єгипет домовилися про співпрацю в ядерній енергетиці


Президенти Росії Володимир Путін (Л) та Єгипту Абдель ас-Сісі

Президенти Росії Володимир Путін та Єгипту Абдель ас-Сісі домовилися про участь Москви у спільному будівництві атомної електростанції у Дабаа. Відповідна домовленість була підписана у вівторок, 10 лютого, під час візиту Путіна до Єгипту.

«Сьогодні ми обговорювали можливість співпраці у сфері ядерної енергетики. Йдеться не просто про будівництво атомної електростанції, йдеться про створення цілої нової атомної галузі в Єгипті», – зазначив Путін.

Також під час другого, завершального, дня візиту Путіна було підписано двосторонні угоди щодо можливостей російських інвестицій в автомобільну та нафтохімічну галузі Єгипту.

Президент Єгипту, своєю чергою, наголосив, що нинішнє міжнародне напруження загрожує «цивілізаційним цінностям».

«Ми погодилися на єдиному підході щодо необхідності протистояння загрозам в інтересахстворення більш справедливого світового порядку, який би базувався на принципах демократії», – наголосив Ас-Сісі.

У переговорах Путіна та Ас-Сісі участь взяли також міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, речник російського президента Дмитро Песков та прем’єр-міністр Єгипту Ібрагім Махлаб.

XS
SM
MD
LG