Доступність посилання

ТОП новини

Саакашвілі та Нуланд обговорили ситуацію в Україні


©Shutterstock

Керівник Дорадчої міжнародної ради реформ в Україні, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі обговорив з помічницею держсекретаря США у справах Європи Вікторією Нуланд кризу в Україні.

В американському Держдепартаменті повідомили Радіо Свобода, що під час зустрічі, яка відбулася 24 лютого, Нуланд підтвердила Саакашвілі, що США продовжуватимуть підтримувати український уряд на шляху подолання корупції та розвитку економіки.

Сенатор-демократ Бенджамін Кардін, який також зустрічався з Михеїлом Саакашвілі наголосив в інтерв’ю Радіо Свобода, що візит екс-президента Грузії до США допоміг акцентувати увагу на важливості для України мати можливість захищати свої кордони.

Учора, 25 лютого, керівник Дорадчої міжнародної ради реформ в Україні, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі повідомив, що перебуває з візитом у США та обговорює з американськими посадовцями питання щодо надання Україні зброї.

Наразі низка конгресменів США закликають надати Україні летальну зброю для боротьби з проросійськими сепаратистами на Донбасі, у підтримці яких Вашингтон звинувачує Москва. Президент США Барак Обама заявив, що наразі це питання ще не вирішене.

XS
SM
MD
LG