Доступність посилання

ТОП новини

Донецька ОДА повідомляє про одного загиблого на шахті Засядька


Родичі шахтарів біля шахти імені Засядька в Донецьку, 4 березня 2015 року

Донецька обласна державна адміністрація повідомляє про одного загиблого гірника на шахті імені Засядька.

«Наголошуємо, на 11:00 загиблих на шахті Засядька (Донецьк) – одна людина. Працює комісія. Більше інформації – за годину-півтори», – повідомляє прес-служба облдержадміністрації в Twitter.

За оперативними даними ОДА на 10:30, під час вибуху метану на шахті імені Засядька в Донецьку під землею перебували 230 гірників, наразі доля 32 із них невідома. Одна людина загинула. До опікового центру доправлено п’ятьох постраждалих, ще двох – до травматології, дев’ятьох – до клініки профзахворювань.

«Рятувальники, які працюють на території, підконтрольній українській владі, готові у будь-який момент виїхати до Донецька для надання допомоги в порятунку гірників», – зазначив заступник голови Донецької ОДА Олександр Клименко.

Він наголосив, що з власної ініціативи в нинішній ситуації в’їхати на окуповану територію рятувальники не можуть.

Президент України Петро Порошенко вимагає допустити на місце аварії українських рятувальників і працівників правоохоронних органів, повідомляє прес-секретар президента Святослав Цеголко у Twitter.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман на засіданні парламенту повідомив, що жертвами аварії на шахті імені Засядька в підконтрольному бойовикам Донецьку стали 32 гірники, потім він уточнив, що загинула одна людина, а доля 32 шахтарів залишається невідомою.

Вибухи, що сталися на шахті імені Засядька в листопаді 2007 року, забрали життя 106 людей.

XS
SM
MD
LG