Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко утворив Донецьку та Луганську обласні військово-цивільні адміністрації


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким були утворені Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації, повідомляє прес-служба президента.

Згідно з документом, утворені в Донецькій області – Волноваська та Мар’їнська районні військово-цивільні адміністрації, військово-цивільні адміністрації в містах Авдіївка, Вугледар та Красногорівка Мар’їнського району, в Луганській області – Новоайдарська, Попаснянська та Станично-Луганська районні військово-цивільні адміністрації, військово-цивільні адміністрації сіл Кримське та Трьохізбенка, Кряківка, Лобачеве, Лопаскине та Оріхове-Донецьке Новоайдарського району, селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району, сіл Троїцьке та Новозванівка Попаснянського району.

Донецька та Луганська облдержадміністрації набувають статусу відповідно Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій, а їхні голови – відповідно статусу керівників військово-цивільних адміністрацій. Це також стосується і утворених адміністрацій нижчого рівня.

Указом доручено керівникам ОДА разом із керівником Антитерористичного центру при СБУ подати у п’ятиденний строк секретареві РНБО спільні пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників військово-цивільних адміністрацій населених пунктів.

Секретар РНБО має забезпечити підготовку до невідкладного розгляду РНБО питання щодо призначення керівників військово-цивільних адміністрацій.

26 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон про військово-цивільні адміністрації.

XS
SM
MD
LG