Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 05:48

Дрони перевозитимуть людей в Лос-Анджелесі вже через 5 років, планує Uber


Летючі таксі скоро перестануть бути науковою фантастикою, пише видання Wired.

Дрони вже широко застосовуються у всьому світі, тому природнім для їх операторів – почати думати над перевезенням пасажирів.

Саме перетворенню проектів летючих таксі на реальність була присвячена конференція, яку провела компанія Uber в Лос-Анджелесі цього тижня.

Понад 1000 учасників – представників бізнесу, науковців і влади виявляли ентузіазм стосовно нового проекту.

Більш стриманою була позиція Федеральної авіаційної адміністрації США (FAA), покликаної регулювати цю сферу.

«Ми – регулятори безпеки і розглядатимемо проект з точки зору безпеки», – сказав виконувач обов'язків адміністратора FAA Ден Елвелл.

Uber прагне розробити новий вид машини. Викориcтовуючи батареї, мотори і численні невеликі пропелери для злету, ці машини з вертикальним зльотом і приземленням мають бути менш гучними, дешевшими і легшими в управлінні, ніж вертольоти.

Uber пропонує створити порти для дронів на високих будівлях для перевезення пасажирів містом.

В 2023 році, як планується, така послуга стане доступною для жителів Лос-Анджелеса та Даллас Форт-Ворт.

Компанія Uber уклала нове партнерство з Американською космічною агенцією NASA. Цього разу йдеться про розробку «безпечної та ефективної повітряної транспортної системи, яка буде доставляти все, починаючи від невеликих пакетів і до пасажирів. Такі системи діятимуть в населених районах від містечок до найбільших міст», – йдеться у заяві NASA.

Дослідження стосуватимуться того, щоб такі літаки не створювали забагато шуму, а також не переобтяжували систему контролю за повітряними перевезеннями.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG