Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовився обмежити проведення акцій у центрі Києва


Про це після засідання Окружного адміністративного суду повідомила представниця Партії регіонів Людмила Шемелинець. Із проханням обмежити проведення масових заходів на Майдані Незалежності протягом цього тижня до суду звернулась київська влада. У міській державній адміністрації пояснили: звернення зумовлене тим, що кілька партій подали заявки на проведення масштабних акцій в однаковий час. Київська влада назвала сьогоднішнє рішення суду політичним. Наразі прихильники Партії регіонів встановили намети на Майдані Незалежності. Одночасно Блок Юлії Тимошенко встановив намети на Софійському майдані у Києві.

Майдан Незалежності
Про це після засідання Окружного адміністративного суду повідомила представниця Партії регіонів Людмила Шемелинець.

Із проханням обмежити проведення масових заходів на Майдані Незалежності протягом цього тижня до суду звернулась київська влада.

У міській державній адміністрації пояснили: звернення зумовлене тим, що кілька партій подали заявки на проведення масштабних акцій в однаковий час.

Київська влада назвала сьогоднішнє рішення суду політичним.

За словами керівника Головного управління внутрішньої політики, суд вимагав від міської адміністрації довести, що масові акції в центрі Києва загрожують національній безпеці, і не прийняв аргументів, що вони порушують благоустрій міста й обмежують права городян на вільне пересування.

Наразі прихильники Партії регіонів встановили намети на Майдані Незалежності.

Одночасно Блок Юлії Тимошенко встановив намети на Софійському майдані у Києві.

Матеріали до теми:

• Київська влада просить суд обмежити проведення акцій на Майдані Незалежності • Майданний синдром • Виборча юриспруденція • Янукович вважає «очевидним» рішення ЦВК зобов’язати Ющенка утримуватися від передвиборчої агітації • Президент закликав узяти активну участь у голосуванні на позачергових виборах до Верховної Ради • Ющенко закликає Януковича «повернутися в своїх діях до законності» • У Секретаріаті Президента називають необґрунтованою і безпідставною ухвалу ЦВК, яка зобов’язує голову держави утримуватися від передвиборчої агітації • ЦВК вважає, що Президент незаконно бере участь у передвиборчій агітації і має утримуватися від цього • Янукович у відкритому листі до Ющенка критикує Президента за участь в агітаційних заходах та рекламі блоку «Наша Україна – Народна самооборона»

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG