Українці стали 10-ми в змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Перемога в жіночій естафеті: Віта Семеренко фінішує з українським прапором на етапі Кубка світу в Обергофі, архівне фото, 2012 рік

У німецькому Обергофі 8 лютого стартував чемпіонат світу з біатлону. Його першою гонкою стала змішана естафета, в якій Україну представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дмитро Підручний і Антон Дудченко. Українські біатлоністки і біатлоністи добре впоралися зі стрільбою (всього сім додаткових патронів на 40 мішеней), але за швидкістю не змогли скласти конкуренцію лідерам – десяте підсумкове місце.

Перемогу здобули норвежці, другими стали італійці, третіми – французи.

10 лютого програму чемпіонату світу продовжить спринт серед жінок (початок – о 15:30 за Києвом), 11 лютого спринтерську гонку проведуть чоловіки.

12 лютого відбудуться гонки переслідування, на наступний тиждень заплановані індивідуальні гонки, одиночна змішана естафета, класичні естафети, а завершать програму світової першості мас-старти в неділю, 19 лютого.