Доступність посилання

ТОП новини

Палата громад парламенту Британії відмовилася перенести Brexit для проведення нового референдуму


Поправка Волластон була відхилена 334 голосами проти 85

Палата громад парламенту Великобританії відмовилася відстрочити Brexit, щоб провести другий референдум з цього питання.

Відповідну поправку винесла на голосування депутат від незалежної депутатської групи Сара Волластон.

Вона була відхилена 334 голосами проти 85.

Сьогодні палата громад британського парламенту розглядає питання відтермування Brexit. ​

Вихід Британії з ЄС запланований на 29 березня, але може бути перенесений, якщо Брюссель погодиться на офіційне прохання Британії з цього приводу.

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив 14 березня, що ЄС готовий відкласти Brexit на «довгий термін», якщо Лондон про це попросить.

Представники ЄС раніше стверджували, що Лондон має надати серйозне обґрунтування для такого перенесення і чіткий план дій. Наприкінці травня відбудуться вибори до Європарламенту, і участь у них Великої Британії створить складну правову колізію.

За даними соціологічної компанії YouGov, 49% британців вважають, що вихід країни з ЄС треба перенести з 29 березня на більш пізній термін. Проти виступають 34%. Решта опитаних не мають твердої думки. Вихід без угоди з ЄС підтримують тільки 20 відсотків респондентів.

Читайте також: Британські депутати відкидають план прем’єра щодо Brexit. Можливі варіанти розвитку подій

Напередодні консерватор Чарлз Волкер заявив Бі-Бі-Сі, що у Великій Британії повинні бути оголошені дострокові вибори в разі провалу плану Мей.

Європейські політики заявляють, що більше не будуть вести з Лондоном переговорів про зміни в угоді про Brexit. Однак у Великій Британії залишається можливість відкликати свою заявку про вихід (проти чого виступає велика частина парламенту й уряд).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG