Доступність посилання

ТОП новини

У експертному центрі МОЗ запустили сайт про застосування ліків при COVID-19


Японський препарат «Фавіпіравір» (Favipiravir)
Японський препарат «Фавіпіравір» (Favipiravir)

Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України запустив інформаційний ресурс covid19.dec.gov.ua, що інформує про дію лікарських засобів, які застосовуються під час профілактики та лікування COVID-19.

«Через поширення коронавірусної інфекції усі країни мають однаковий виклик: брак доказової бази, результатів тривалих клінічних випробувань ліків, які застосовуються при лікуванні COVID-19. Наші експерти оперативно збирають і аналізують ті дані, які ми можемо отримати на сьогодні: з реальної лікарської практики різних країн, наукових статей, рекомендацій органів охорони здоров’я, проміжних висновків досліджень», – повідомила директорка Державного експертного центру МОЗ Тетяна Думенко.

Наразі інформаційний ресурс складається з п’яти розділів: антисептики, жарознижувальні препарати, противірусні засоби, ліки, що впливають на імунну відповідь, та ліки, які застосовуються для неінфекційних захворювань при COVID-19. Інформацію будуть оперативно доповнювати та оновлювати новими даними та результатами досліджень, які будуть з’являтися.

За даними МОЗ України, в Україні станом на 16 квітня виявили 4161 випадок COVID-19. Протягом 15 квітня отримали 397 повідомлень про нові підтверджені випадки.

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, за весь час епідемії померли 116 людей. Загалом 186 людей уже одужали – повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG