Доступність посилання

ТОП новини

ДБР: оголошувати підозру Порошенкові наразі не планують


Державне бюро розслідувань має 13 проваджень щодо п’ятого президента України Петра Порошенка, повідомив директор ДБР Роман Труба

Державне бюро розслідувань України поки що не готує підозру колишньому президентові Петру Порошенку, повідомив директор ДБР Роман Труба.

«На сьогодні у нас немає проєкту підозри експрезиденту Петру Порошенку», – сказав Труба 9 жовтня в Києві.

Він додав, що Державне бюро розслідувань має 13 проваджень щодо п’ятого президента України Петра Порошенка, останнім із них є зареєстроване цього тижня провадження щодо недекларування доходів.

У серпні Державне бюро розслідувань підтвердило Радіо Свобода, що працює над 12 провадженнями щодо ймовірних зловживань з боку попереднього керівництва держави, зокрема, п’ятого президента Петра Порошенка. Раніше директор бюро Роман Труба говорив про 11. Водночас, у Генпрокуратурі заявляли, що у всіх провадженнях Порошенко фігурує виключно як свідок.

13 вересня Порошенко приходив на допит у ДБР.

Колишній президент заявив, що справи, в яких він фігурує, інспіровані колишнім першим заступником голови адміністрації президента-втікача Януковича Андрієм Портновим і є «яскравим підтвердженням того реваншу, який сьогодні, як ракова пухлина, намагається поширюватися Україною».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG