Доступність посилання

ТОП новини

Кулеба: візит міністрів Бельгії, Нідерландів та Люксембургу на Донбас демонструє непорушну солідарність


Кулеба: візит міністрів закордонних справ Бельгії, Нідерландів та Люксембургу демонструє непорушну солідарність з Україною на тлі дестабілізуючих дій Росії
Кулеба: візит міністрів закордонних справ Бельгії, Нідерландів та Люксембургу демонструє непорушну солідарність з Україною на тлі дестабілізуючих дій Росії

Візит міністрів закордонних справ Бельгії, Нідерландів та Люксембургу на Донбас демонструє непорушну солідарність, заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба в твітері.

«Радий вітати в Києві колег з Бельгії Софі Вільмес, Люксембургу Жана Ассельборна та Нідерландів Стефа Блока. Їхній візит, і особливо поїздка до лінії розмежування у Луганській області вчора, демонструє непорушну солідарність з Україною на тлі дестабілізуючих дій Росії», – написав Кулеба.

6-7 травня віцепрем’єр-міністерка, міністерка закордонних та європейських справ, зовнішньої торгівлі та федеральних культурних інституцій Королівства Бельгія Софі Вільмес, міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок та міністр закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург Жан Ассельборн відвідують Україну зі спільним робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

Як повідомило Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України у відповідь на запит Радіо Свобода, з моменту оголошення режиму припинення вогню 27 липня 2020 року і до 20 квітня 2021 року в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей загинули (померли) 93 військовослужбовці.

З цієї кількості 33 військових загинули «під час бойової обстановки», уточнили в ЗСУ.

XS
SM
MD
LG