Доступність посилання

ТОП новини

Європейські країни відкривають кордони після трьох місяців локдауну


Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що його країна повністю відновлює роботу економіки, зокрема всіх ресторанів, від 15 червня
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що його країна повністю відновлює роботу економіки, зокрема всіх ресторанів, від 15 червня

Частина європейських країн з 15 червня відкривають кордони для інших європейців після трьох місяців локдауну, карантинних заходів, запроваджених для боротьби з коронавірусом.

Серед тих, хто сьогодні відриває кордон, – Німеччина, Бельгія, Франція, Греція, Чехія. Австрія відновить роботу прикордонних пунктів пропуску 16 червня.

Минулого тижня Європейська комісія рекомендувала країнам ЄС відкрити кордони якнайшвидше.

Рішення стосується здебільшого країн ЄС і Великої Британії. При цьому кожна країна встановлює різні правила, зокрема вимоги до тестування, карантини і конкретні поради щодо подорожей або обмеження для окремих країн і регіонів.

На даний час відвідувачам з-поза меж континенту доведеться почекати, щоб приїхати до Європи.

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що його країна повністю відновлює роботу економіки, зокрема всіх ресторанів, від 15 червня.

Франція знову відкриє свої кордони з іншими європейськими країнами 15 червня, а 1 липня почне приймати відвідувачів з інших континентів.

Уряд Іспанії оголосив, що відкриє свої кордони для більшості європейських відвідувачів із 21 червня. Відкриття кордонів збігається зі скасуванням надзвичайного стану.

Країни відкривають кордони, незважаючи на побоювання, що коронавірус може повернутися і, очікуючи, що багато європейців можуть залишитися відпочивати вдома замість того, щоб кудись їхати.

Європа раніше була найбільш постраждалим від коронавірусу континентом, але нові випадки, число шпиталізованих і померлих різко скоротилися.

На даний час найбільша кількість випадків коронавірусу (2,1 мільйона) і смертей від нього (115 тисяч) зафіксована у США.

Центром пандемії зараз, за даними ВООЗ, є країни Латинської Америки. Зокрема, Бразилія перебуває на другому місці серед найбільш уражених країн з 850 тисячами виявлених випадків COVID-19 і 43 тисячами смертей.

У Китаї на вихідних виявили найбільшу за день кількість нових випадків хвороби за кілька місяців. Влада країни повідомила про 49 інфікованих станом на 15 червня на тлі побоювань, що новий спалах може призвести до відновлення обмежень.

5 речей про COVID-19, яких ми досі не розуміємо – відео
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:04:49 0:00

Рекордні дані по захворюванню за добу повідомили також у щільно населених Індії, Пакистані та Єгипті.

Зокрема, в Індії починає зазнавати труднощів система охорони здоров’я через заповнення лікарняних ліжок. За останній тиждень число інфікованих зросло більш ніж на 100 000 до 320 000.

У всьому світі зафіксовано понад 7,8 мільйона випадків COVID-19 і понад 430 000 смертей, згідно з підрахунками університету Джонса Гопкінса.

XS
SM
MD
LG