Доступність посилання

ТОП новини

Франція планує надати Ірану 15 мільярдів доларів, щоб залишити його в «ядерній угоді» – Reuters


Переговори про кредитну лінію під нафтові гарантії для Ірану продовжуються

Франція планує надати Ірану кредитну лінію на 15 мільярдів доларів взамін на дотримання положень «ядерної угоди» 2015 року, пише агентство Reuters з посиланням на західні та іранські джерела».

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан розповів, що переговори про кредитну лінію під нафтові гарантії продовжуються. При цьому ключовим буде погодження від Сполучених Штатів.

За його словами, другою умовою можливої кредитної лінії буде участь Ірану в переговорах про безпеку в Перській затоці.

Угода 2015 року обмежила ядерну програму Ірану. Серед підписантів Спільного всеосяжного плану дій – США, Росія, Китай, Франція, Велика Британія та Німеччина.

У 2018 році президент США Дональд Трамп 2018 року вивів Вашингтон із угоди, звинувативши Іран у її порушеннях. Відтоді він наклав на Тегеран уже кілька пакетів санкцій США і погрожує новими обмеженнями.

У відповідь Іран вимагає від інших учасників угоди захистити Тегеран від американських санкцій і, заявляючи про їхню бездіяльність, почав демонстративно порушувати деякі пункти угоди. Натомість країни-учасниці попередили Іран, що він має повернутися до виконання своїх зобов’язань.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG