Доступність посилання

ТОП новини

Капітан «Норду» не з’явився на засідання Оболонського суду


Володимир Горбенко (на фото) не прийшов до суду
Володимир Горбенко (на фото) не прийшов до суду

Капітан судна «Норд» Володимир Горбенко, адвокати якого напередодні заявили про його зникнення, не з’явився 1 лютого на судове засідання до Оболонського районного суду Києва.

Як повідомляє із зали суду кореспондент проекту Радіо Свобода Крим.Реалії, на засідання прийшов лише адвокат Олександр Руденко та представник обвинувачення з прокуратури Автономної Республіки Крим.

Заступник прокурора Автономної Республіки Крим Ігор Поночовний 30 січня заявив, що у разі неявки Горбенка 1 лютого на засідання Оболонського районного суду Києва його можуть оголосити в розшук.

31 січня Поліція Мелітополя Запорізької області відкрила кримінальне провадження через зникнення Горбенка.

Капітан кримського судна «Норд» Володимир Горбенко, обвинувачений українським слідством у незаконному рибному промислі та порушенні порядку в'їзду і виїзду з анексованого Криму, зник. Місце його перебування невідоме від суботи, 26 січня.

25 березня 2018 року Держприкордонслужба України затримала в акваторії Азовського моря риболовне судно під прапором Росії. Прокуратура АРК порушила кримінальне провадження за фактом виходу судна «Норд» із закритого Києвом порту анексованої Керчі, 30 березня український суд заарештував судно.

6 квітня того ж року Херсонський міський суд взяв під варту капітана судна Володимира Горбенка, його заарештували до 31 травня. Пізніше за нього внесли заставу, 10 квітня звільнили з-під арешту.

З липня 2014 року уряд України офіційно припинив функціонування всіх портів анексованого Росією півострова, гавані Криму закриті для міжнародного судноплавства.

XS
SM
MD
LG